Główny księgowy

Twój Szef
  • Ogłoszenie z dnia: 8 kwietnia 2019
  • - aplikowało: 0
  • Przeglądano: 88
OPIS STANOWISKA

Pracując z nami otrzymasz…

  • umowę o pracę w rozwijającej się organizacji;
  • możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego w międzynarodowym środowisku;
  • szkolenia i możliwości rozwoju;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, karta zniżkowa etc.);
  • zniżki na bilety do kina.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym.
  • Prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie salda z kontrahentami.
  • Branie udziału w zamknięciu miesiąca/roku.
  • Dostarczanie danych na potrzeby audytu.
  • Branie udziału w projektach.
  • Komunikowanie się z zagranicznymi klientami.

Jeżeli…

  • masz wykształcenie ekonomiczne;
  • pracowałeś/pracowałaś w księgowości co najmniej rok;
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
  • chętnie się uczysz.

To czekamy właśnie na Ciebie!

SZCZEGÓŁY OFERTY
  • OFEROWANE ZAROBKI£15,000 - £20,000
  • RODZAJ STANOWISKAOfficer
  • DOŚWIADCZENIE2 Years
  • PŁEĆBoth
  • BRANŻAFinance
  • KWALIFIKACJEDiploma
obserwowane Zachowaj ostrożność! Nigdy nie płać nikomu w zamian za rzekome załatwienie pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej.